RENT AND PURCHASE - Advantageous offer of used vehicles

Pick-up date
11 00 change by select
Drop-off date
11 00 change by select

Advantageous offer of used vehicles

Renting and Purchasing - is a program that allows the tenant of our vehicle to purchase any vehicle on which he rides or another vehicle from our offer during the rental.

Vozidlá vo flotile Payless na Slovensku sú pravidelne kontrolované podľa výrobcom stanovených termínov, absolvujú pravidelné servisné prehliadky a sú pod neustálou kontrolou našich technikov.

Každé vozidlo je zakúpené úplné nové u autorizovaného dílera značky na Slovensku. Tieto vozidlá používané výlučné na účely prenájmu sa po určitom čase odpredávajú (4,6,12,24 mesiacov) prostredníctvom dcérskej spoločnosti AutoGigant.

Vozidlá po ukončení nájmu sú vždy v rámci remarketingu dôkladne technicky skontrolované, drobné chyby opravené a kompletne vyčistené.

U nás sa v žiadnom prípade nemôže stať, že by ste kúpili vozidlo, ktoré by malo vo svojej histórií poškodenia alebo nehody, ktoré by výrazne ovplyvnili ďalšie použitie vozidla. Všetky vozidlá na predaj v sieti predajcov AutogGigant spĺňajú špičkové požiadavky na nákup jazdených vozidiel s 5 hviezdičkami.

Pokiaľ máte záujem o vozidlo, ktoré v súčasnosti jazdíte a zakúpite ho do 30dní od dátumu posledného prenájmu, bude Vám ponúknutý špeciálny bonus (je nutné sa však preukázať platnou nájomnou zmluvou, nie staršou ako spomínaných 30dní).

Na všetky vozidlá v ponuke spoločnosti AutoGigant ponúkame záruku, ktorá je garantovaná výrobcom automobilov, ktorá predajom vozidla nekončí.

Mám záujem o vozidlo, ktoré jazdím autobazar@autogigant.skKontaktné údaje:

AutoGigant

Stará Vajnorská 39/A

831 04 Bratislava

Tel: +421 903 456 321

Autogigant