Dátum vyzdvihnutia
11 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
11 00 zmeniť výberom

Člen skupiny United Group

Služby Payless Car Rental Slovensko, autopožičovne osobných vozidiel

Od júna 2018 prináša skupina United Group na Slovensko medzinárodnú autopožiovňu Payless Car Rental, ktorá patrí do rodiny jednej z najväčších medzinárodných spoločností pre mobilitu a prenájom vozidiel AVIS BUDGET GROUP. V rámci plánovanej obchodnej stratégie plánuje značka Payless Car Rental pôsobiť v 10 mestách po Slovensku do konca roka 2019 a mať zánovnú a rovnomerne rozdelenú flotilu vo viacerých kategóriách o veľkosti 100 vozidiel.

United Group predstavuje filozofiu komplexných služieb, ktoré poskytujú zákazníkom v oblasti služieb motorových vozidiel od nákupu, prenájmu až po odpredaj. Ponúkame širokospektrálne a najefektívnejšie riešenie vozového parku.

Počas svojho viac ako 22  ročného pôsobenia na slovenskom trhu sa stala úspešnou spoločnosťou s vedúcou pozíciou, ktorú si udržiava aj v náročnom konkurenčnom prostredí. Celková flotila v roku 2018 prekročila 1300 vozidiel a jej počet neustále rastie. Zmyslom jednotnej organizačnej štruktúry je optimalizácia procesov a efektivita.

Jej organizačnú holdingovú štruktúru tvoria spoločnosti:
 

United Rental Group, s.r.o.

Licencia Payless Car Rental Slovensko

  • Payless Car Rental Autopožičovňa, prenájom osobných vozidiel
                

United Automotive Group, s.r.o.

  • Autogigant,  retailový predajca použitých osobných a úžitkových vozidiel do 3,5t
  • LC, logistické centrum a remarketing vozidiel
  • ParkFly, parkovacie služby na letisku M.R.Štefánika v Bratislave

 

Našim základným cieľom je dosiahnutie dlhodobých partnerských vzťahov, neustále sledovanie potrieb našich zákazníkov a navrhovanie optimálnych riešení ich potrieb.


Pre dosiahnutie tohto cieľa kladieme dôraz na profesionalitu a  vysokú kvalitu našich služieb. Hodnota značky na trhu je veľmi dôležitá mala by predovšetkým vzbudzovať dôveru.


Práve imidž značky je to, čo odlišuje produkty, ktoré sú inak totožné.  Zákazník ju vníma ako prostriedok identifikácie služby, dáva mu potrebné informácie. Značka by  mala zdôrazňovať istotu a dôveru, ak zákazník značke dôveruje, ostáva jej verný.

Payless Car Rental

Headquarter

Ivanská cesta 43, 821 04 Bratislava,Slovak republic

http: www.paylesscar.sk

fb: Payless car rental Slovensko


United Automotive Group, s.r.o.
 

(pod názvom a značkou je jednoducho synonymum kompletného servisu a logistiky  pri zaraďovaní, vyraďovaní a odpredaji a remarketingu  jazdených vozidiel.

je rozdelená na 4 divízie:

(1) UAG LC - Logistické Centrum – preberanie, odovzdávanie vozidiel, opravy vozidiel, sklad vozidiel, služby DI Polície.

(2) UAG AG AutoGigant – retailový predaj jazdených vozidiel prostredníctvom autobazáru.
(3) ParkFly – Parkovacie služby na letisku M.R.Štefánika Bratislava.

 

UAG LC  Logistické Centrum

K dispozícii máme novo vybudované logistické centrum, kde je plne zabezpečené:

-            preberanie a odovzdávanie vozidiel podľa štandardov aukcie
-            protokoly pre zákazníkov na prebraté vozidlá
-            ohodnocovanie cien vozidiel na predaj do aukcie
-            parkovanie vozidiel v poistenom stráženom objekte, Bratislava, Žilina, B. Bystrica, Košice, (objem 1500 vozidiel)
-            čistenie interiéru a exteriéru vozidiel po prevzatí od zákazníkov
-            technické zhodnotenie vozidiel pred predajom profesionálnym servisom
-            logistika spojená s predajom vozidiel (zvážanie z celého územia SR)
-            opravy havarovaných vozidiel po celom území Slovenska BA, BB, ZA, KE
-            služby predaja a výkonu úhrad a zabezpečenia pre predávajúceho bankovým prevodom
-            služby na Dopravnom Inšpektoráte polície
-            odhlasovanie do iných okresných miest
-            vyraďovanie z evidencie
-            náhradné ŠPZ a doklady k automobilu po ich strate alebo odcudzení
-            vybavovanie dokladov po odcudzení samotného vozidla
-            prihlasovanie vozidiel z dovozu a administratíva s tým spojená.

Výhody predaja prostredníctvom UAG Aukcie / UAG Logistického Centra

samostatná služba, kde klient má možnosť vybrať si z ponuky možností ponúkaných služieb a vyskladať si balík služieb, ktorý mu vyhovuje a komplexná služba, kde klient odovzdaním vozidla využíva všetky služby spoločnosti UAG, od pristavenia vozidla po samotný predaj.

Najčastejšie ponúkané služby pre spoločnosti, ktoré majú záujem transparentne predávať vozidlá, je využitie všetkých služieb UAG A a UAG LC v kombinácii s AG, aby sa dosiahol žiadaný výsledok. Našim cieľom je predaj v optimálnom časovom horizonte za najlepšiu dostupnú cenu možnú v danom okamihu na trhu.

UAG AG  - AutoGigant – autobazár je svojimi službami súčasťou spoločnosti United Automotive Group. Zameriava sa na priamy predaj koncovému užívateľovi s komplexom služieb.

Cieľom otvorenia kamenného autobazáru je získať čo najvyššiu ponuku za vozidlo na trhu. Predajná plocha s miestom pre viac ako 300 vozidiel v centre hlavného mesta Bratislava znamená komerčnú výhodu pri predaji konečnému zákazníkovi.

Jedinečnosť výnimočnej ponuky spočíva v predaji vozidiel iba od partnerov, ktorí vozidlá zakúpili a prevádzkovali v SR.

Spoločnosť AutoGigant ponúka od 1.aprila 2012 špeciálne označené vozidlá s produktovým názvom  5 ***** garancia, ktorá znamená, že vozidlá takto označené spĺňajú najvyšší štandard predaja jazdených vozidiel:

-       vozidlo malo 1 majiteľa
-       vozidlo bolo zakúpené na Slovensku
-       garantované kilometre servisnou knižkou
-       vozidlo servisované v autorizovanom servise
-       ponúkané s 12-mesačnou asistenčnou mobilitou.

Táto ponuka je na Slovensku jedinečná. Vychádza z osvedčeného modelu v zahraničí, kde zákazníci vyhľadávajú vozidla do 1 roka s výrazným cenovým znížením a zároveň s továrenskou zárukou pod názvom „jahreswagen“.

United Automotive Group, s.r.o.
Headquarter
Ivanská cesta 43,
SK-821 04,Bratislava,Slovak republic
http: www.unitedautomotive.sk
http: www.autogigant.sk

http: www.parkfly.sk 

V prípade záujmu o licenciu značky Payless Car Rental alebo iný typ spolupráce, prosím napíšte nám na uvedenú kontaktnú adresu.

Spoločnosť je tvorená mladými ľuďmi, ktorých cieľom je budovať silnú, stabilnú spoločnosť s vnútorným enviromentom zameraným na spokojnosť ľudí kde pracujú, s kým pracujú a v akých podmienkach pracujú. Preto, ak by ste mali záujem pridať sa do našich radov a posilniť náš tím, neváhajte nám napísať na praca@paylesscar.sk. Neustále hľadáme mladých, schopných, inovatívnych ľudí, ktorých cieľom je zamestnať sa v jedinečnej inovatívnej spoločnosti a využiť svoje znalosti a schopnosti. Náš neustály rast nám umožňuje ponúkať kariérny rast s potenciálom plnenia Vašich ambícii. Tvoríme, aby sme boli jedinečný.