NAJLACNEJŠIA MEDZINÁRODNÁ POŽIČOVŇA ÁUT V BRATISLAVE

Výpredaj skladov! Zľavy až do výšky 35% pri dlhodobom prenájme vozidiel.

Hľadaj vozidlá

Dodávky na prenájom

40 rokov spoľahlivosti s Renault Master

Vedeli ste, že Renault Master sa vyrába už neuveriteľných 40 rokov? Prvá generácia vyšla v roku 1980. Tento dlhý čas výrobca využil naozaj hodnotne: z Mastera spravil špičkovú dodávku, ktorej súčasná štvrtá generácia má ambíciu stať sa jedným z technologických lídrov trhu.

Tretia generácia však rozhodne neupadne do zabudnutia, práve naopak - je synonymom spoľahlivosti a funkčnosti. Kladné stránky tohto úžitkového vozidla ho budú ešte roky držať na pozícii favorita. 


Autopožičovňa Payless Car uvedením tejto najpopulárnejšej úžitkovej verzie Renaultu Master Van do svojej ponuky vyšla v ústrety nielen firmám, ale aj súkromným osobám - všetci totiž potrebujú z času na čas odviezť väčšie množstvo tovaru, presťahovať byt či spraviť väčšiu rekonštrukciu na záhrade.

Jednoznačne najväčšou výhodou týchto úžitkových vozidiel je možnosť riadiť ich s vodičským oprávnením skupiny B, trojmiestne vyhotovenie a tiež veľmi nízka spotreba naftového motora, iba 7,6-8,0 litra na sto kilometrov. To znamená, že cena prenájmu sa nebude značne navyšovať v dôsledku vysokej spotreby.

Významným detailom dodávok Renault Master je roztváranie zadných dverí v rozsahu až 270 stupňov.

Model

Motor

Prevodovka

Rozmery (v × d)

Nosnosť

Nákladný priestor

Vodičské oprávnenie

Renault Master Van L3H2

Naftový, 130 koní,
7,6-8,0 l/100 km

Manuálna

1 900×3 670 mm

1 300 kg

13 m³

Typ B (do 3,5 t)

Renault Master Van L2H2

Naftový, 135 koní,

Manuálna

1 900×3 199 mm

1 350 kg

12 m³

Typ B (do 3,5 t)

Tabuľka: Renault Master v Payless Car - Technické údaje


Najvýhodnejší prenájom dodávky Renault Master

 

Požičovňa dodávok Payless Car je lídrom v cenovo dostupných prenájmoch, preto je aj cenová ponuka autopožičovne neprekonateľná. Pri aspoň 8-dňovom prenájme s veľkorysým denným nájazdom 300 kilometrov môžete mať Renault Master už za 23 eur bez DPH na deň, a to vrátane plnej palety služieb, ktorá je spomenutá nižšie.                                                                                                                                                                                             

Prenájom dodávky - cena

Cenová ponuka pri dlhodobom prenájme dodávky je ešte zaujímavejšia: za 30 dní prenájmu zaplatíte iba 499 eur, čo vychádza (16,63 eur na deň), respektíve 569 eur (18,90 eur na deň) bez DPH pri zvýšenom nájazde do 3 500 kilometrov.

Táto ponuka sa prekonáva iba veľmi ťažko a pre každého záujemcu o prenájom dodávky sa tak uľahčuje výber správnej autopožičovne, ktorou je práve Payless Car.


Napriek nízkej cene prenájmu je Renault Master z Payless Car veľmi dobre vybavený. Obsahuje manuálnu klimatizáciu, farebný multimediálny displej s navigáciou, Bluetooth pre pripojenie smartfónu, zadné parkovacie senzory a tiež tempomat pre udržiavanie rýchlosti a šetrenie spotreby nafty. Ďalej si pripočítajte elektrické ovládanie okien, posilňovač riadenia, alarm, centrálne zamykanie a airbagy vodiča a spolujazdca.

V cene prenájmu je automaticky započítaná aj elektronická diaľničná známka, sezónne prezutie a asistenčné služby pre prípad nehody alebo iných problémov na cestách.


Kontakt

Ak vás ponuka zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac detailov, kontaktujte nás v pracovnom čase od 8:00 do 16:30 na telefónnom čísle +421 2 2086 2620, alebo emailom na adrese info@paylesscar.sk