NAJLACNEJŠIA MEDZINÁRODNÁ POŽIČOVŇA ÁUT V BRATISLAVE

NAJNIZŠIE CENY DODÁVOK - 40% zľava na prenájom dodávok práve teraz!

Hľadaj vozidlá

Úžitkové vozidlá a podnikanie. ako na to, aby auto nebol pán ale pomocník

Výber vhodného úžitkového vozidla


Ak sa rozhodujeme o zadovážení úžitkového vozidla, prvou otázkou, ktorá pred nami stojí, je aké vozidlo bude pre naše podnikanie a spôsob využívania najvhodnejšie. Pri odpovedi na túto otázku budeme musieť zohľadniť vhodnú veľkosť nákladného priestoru a nosnosť, motorizáciu, vonkajšie rozmery vozidla, ale aj jeho výbavu. Zvoliť vhodnú veľkosť a nosnosť dodávky je pomerne jednoduché. Základným atribútom pri rozhodovaní je objem a váha prepravovaného tovaru. Vozidlo Renault Master L2H2 ktoré nájdete v našej ponuke Vám ponúka objem úložného priestoru 12m3 s dĺžkou 3,1m a nosnosťou 1350kg. Pri výbere vhodnej motorizácie je dobré sa zamyslieť nad tým aké dlhé budú trasy s týmto vozidlom jazdené. Ideálne je zvoliť moderný agregát spĺňajúci aj tie najprísnejšie emisné limity. Tempo s akým pribúdajú oblasti s obmedzeniami na základe emisných limitov stále stúpa a dá sa predpokladať, že ani Slovensko nebude v tomto trende výnimkou. Dostať sa po zavedení takýchto opatrení napr. do centra miest môže byť spojené s poplatok, ktorého výška bude závisieť od emisnej normy akú vozidlo spĺňa. Ak bude tovar potrebné prepravovať na dlhšie vzdialenosti, môže byť udržanie diaľničného tempa s plne naloženým vozidlom náročné. Preto je dôležité, aby pohonná jednotka poskytovala dostatok výkonu a nezabúdajme ani na ekonomickú stránku veci – nízku spotrebu. Renault Master s motorom 2,3 dCi z našej ponuky poskytuje výkon 135 koní, ktorý toto ľahké vozidlo dokáže udržať v tempe aj plne naložené, ale zároveň spĺňa najprísnejšiu emisnú normu EURO6. Aj keď to môže na prvý pohľad prekvapiť, výbava by mala byť pri výbere úžitkového vozidla jeden z rozhodujúcich faktorov. Priamo totiž vplýva na efektivitu využívania pracovného vozidla a pracovného času. V Payless Car rental nájdete Renault Master v najvyššej výbave Cool, čo znamená, že máte k dispozícii vozidlo vybavené prvkami ako bluetooth, navigácia, zrkadlenie mobilného telefónu, či ovládanie na volante, ktoré ovplyvňujú do veľkej miery bezpečnosť, ale aj výkonnosť vodiča počas šoférovania, keďže vďaka takýmto vymoženostiam dnes môžete byť počas šoférovania v plnohodnotnom kontakte so svetom a to bez akéhokoľvek ohrozenia seba, alebo iného účastníka premávky. Po stránke komfortu vám vozidlo ponúkne klimatizáciu, temepomat, cúvacie senzory s kamerou a v neposlednom rade 105 litrov úložných priestorov v kabíne. 

prenajom_auta_na_dovolenku_3-605x360.jpg

dodavka_4.jpg

Kúpiť, alebo prenajať dodávku? Spôsobov ako zadovážiť úžitkové vozidlo je na výber hneď niekoľko. Kúpa vozidla, je stále častou voľbou podnikateľov, ktorý pod ilúziou kontroly nad majetkom vkladajú do obstarania vozidla obrovské vstupné investície rádovo v desiatkach tisícoch eur, často krát spojené s obtiažnym získavaním financovania. Okrem toho je držba vozidla vo vlastnom majetku nevýhodná aj z dôvodu, že s postupne rastúcim vekom vozidla sa znižuje jeho hodnota, znižuje sa zostatková cena vozidla, ale rastú náklady na jeho prevádzku. Netreba zabúdať aj na to, že v aktuálnej pandemickej situácii sa skladové zásoby predajcov minuli a na vozidlá objednané do výroby sa čaká niekoľko mesiacov. Naproti tomu výhody prenájmu sú jednoznačné. Či už sa rozhodnete zvoliť si krátkodobý prenájom , alebo niektorú z foriem dlhodobého prenájmu, dostupnosť vami zvoleného vozidla by mala byť takpovediac okamžitá.

Ako na to?    
Pri správne nastavenom prenájme prostredníctvom spoľahlivého partnera môže byť mesačná sadzba za prenájom porovnateľná s výškou mesačnej splátky lízingu na rovnaké vozidlo, pričom v sebe zahŕňa všetky vyššie spomenuté náklady a počiatočné investície sa v prípade prenájmu pohybujú na úrovni vratnej zálohy za prenajaté vozidlo. Úžitkové vozidlo sa tak stáva oveľa dostupnejšie, ako ste možno čakali. Pri prenájme od Payless Car rental získavate v cene prenájmu okrem iného PZP, havaríjne poistenie, poistenie proti krádeži, diaľničné poplatky v rámci územia SR, prihlásenie vozidla, sezónne prezutie, garančné servisy, ale aj 24-hodinovú asistenciu v rámci celej EÚ v prípade nehody. Získavate tak komplexný balík služieb zhrnutý do jednej splátky, čo vnáša prehľad do nákladov za vedenie vozového parku vašej spoločnosti. Ponúkané vozidlá sú nové a stále v záruke. Máte tak istotu, že vás na ceste nečakajú nepríjemné prekvapenia a každý tovar bude včas prepravený.

stiahnuť (1).png

dodavka_4.jpg

Krátkodobý alebo dlhodobý prenájom?  
Krátkodobý prenájom s dĺžkou od 24 hodín do 30 dní je jednoznačnou voľbou ak využívate úžitkové vozidlo na krátko, hoci opakovane, alebo ak potrebujete nahradiť výpadok vo vašom vozovom parku, prípadne ak nie je vopred možné určiť, ako dlho budete vozidlo využívať. Mesačný prenájom vám ponúka maximálnu možnú mieru flexibility pričom získavate všetky výhody dlhodobého prenájmu s možnosťou operatívneho predĺženia. Na výber máte z dvoch limitov nájazdu a to 2 500 a 3 500 kilometrov. Mesačný prenájom vám zabezpečí istotu dostupnosti vozidla aj v horizonte niekoľkých mesiacov bez toho, aby ste sa museli viazať na dlhšie obdobie.

V prípade akýchkoľvek otázok či nejasností pred, počas, či po prenájme neváhajte kontaktovať naše call centrum na tel.č. 00421 2 2086 2620 alebo na info@paylesscar.sk.