NAJLACNEJŠIA MEDZINÁRODNÁ POŽIČOVŇA ÁUT V BRATISLAVE

Výpredaj skladov! Zľavy až do výšky 35% pri dlhodobom prenájme vozidiel.

Hľadaj vozidlá

Zvažujete dovolenku autom?

Tu je náš travelhack, ako ušetriť na nájme auta

Cesta autom na dovolenku bude trendom tohtoročnej letnej sezóny. Prečo?
Situácia v dovolenkových destináciách naprieč celým svetom je nerovnomerná v tom, ako daná krajina zvláda boj s COVID-19. Preto sa cestovateľom zmenšuje počet možností, kam môžu bez rizika a obmedzení cestovať. Ak k tomu pridáme aj to, že ceny leteniek výrazne narástli, lietadlá boli viac ako rok ukotvené, čo ich bezpečnosti zrovna nepridáva, tak alternatív je stále menej.

prenajom_auta_na_dovolenku_3-605x360.jpg

dodavka_4.jpg

Koncom augusta sa dostávajú do popredia rôzne last minitky, alebo last minute ponuky na dovolenky. Cestovanie cestovnou kanceláriou vie byť jednoduché, avšak absentuje Vám možnosť flexibility či jednoduchosti pri porovnávaní ponúk.

Ceny rastú  
Tým, že je o dovolenku práve v týchto destináciách veľký záujem, ceny služieb výrazné rastú. My máme pre Vás triky, ako ušetriť. Ak sa chystáte cestovať práve do týchto dovolenkových destinácií, doprava autom je pre Vás najistejšia, najbezpečnejšia a pravdepodobne aj najkomfortnejšia voľba. Môžete si Váš cestovný harmonogram prispôsobiť podľa vlastných predstáv a pružne reagovať na to, ak by sa situácia v dovolenkovej destinácii náhle zmenila.

stiahnuť (1).png

dodavka_4.jpg

Výhody ísť prenajatým autom
Ak nemáte vlastné vozidlo, máte možnosť si ho prenajať od profesionálnej autopožičovne. Odborníci radia sústrediť sa práve na tie autopožičovne, ktoré majú nejakú históriu, ideálne medzinárodné meno a k dispozícii nové vozidlá. Takto minimalizujete riziko, že Vám autopožičovňa bude účtovať extra poplatky alebo že sa Vám pokazí auto a nedostanete potrebnú asistenciu. Ak si auto rezervujete dostatočne dopredu, máte možnosť ušetriť desiatky ak nie až stovky eur. Nezabudnite si pozrieť výhodné ponuky autopožičovne. Jedným travelhackom je aj možnosť garancie najnižšej ceny, ak autopožičovňa uvedené ponúka. V prípade, že idete na dovolenku ako partia, zvážte možnosť ušetriť na PHM a ísť jedným vozidlom. Za týmto účelom odporúčame zvoliť viacmiestne vozidlá, ideálne 9 miestne vozidlá, ktoré Vám ponúknu komfort svojou priestrannosťou ale i úložným priestorom na batožinu. Okrem toho získate aj výhodu v tom, že sa budete môcť viacerí za volantom vystriedať a nepadne čierny Peter v šoférovaní iba na 1 vodiča.