NAJLACNEJŠIA MEDZINÁRODNÁ POŽIČOVŇA ÁUT V BRATISLAVE

Výpredaj skladov! Zľavy až do výšky 35% pri dlhodobom prenájme vozidiel.

Hľadaj vozidlá

Keď na dovolenku, tak autom od Paylesscar

Je to lacné, bezpečné a maximálne komfortné  
Dovolenka je čas, ktorý chceme stráviť v okolí blízkych či rodiny a naplno si ho užiť bez akýchkoľvek starostí.

Preto kladieme veľký dôraz najmä na výber dovolenkovej destinácie, no nemali by sme zanedbať ani plánovanie dopravy.

Na čo všetko je dôležité myslieť, prečo môže byť pre Vás prenájom auta tou správnou voľbou, ako sa na dovolenku dostať, sa dočítate v našom článku Zvažujete dovolenku autom?

V TOP dovolenkových destináciách Európy je dovolenková sezóna ešte stále v plnom prúde. Pokiaľ ste doteraz nerozhodli ísť si oddýchnuť a odmeniť za zvládnutie dlhého roka plného  náročných COVID vĺn, tak nastal ten správny čas.

dodavka_4.jpg

Koncom augusta sa dostávajú do popredia rôzne last minitky, alebo last minute ponuky na dovolenky. Cestovanie cestovnou kanceláriou vie byť jednoduché, avšak absentuje Vám možnosť flexibility či jednoduchosti pri porovnávaní ponúk.

Preto ak vsádzate na seba a vyberáte si dovolenkové destinácie napríklad podľa ich vzdialenosti, nezabudnite na tie časti Európy, kde sa bez problémov dostanete autom.

Auto Vám dá slobodu vyraziť a vrátiť sa späť kedykoľvek. Zároveň si viete cez internetové porovnávače ako www.booking.com či www.hotels.com vybrať ubytovanie podľa skutočne vlastných preferencií.

To, že na dovolenku autom musíte ísť na vlastnom už dnes vôbec neplatí. Prenájom auta je dostupnejší ako kedykoľvek predtým. Prenajaté auto má pre Vás hlavne veľkú výhodu v tom, že si požičiate také, aké na daný typ dovolenky potrebujete, či už podľa veľkosti kufru alebo počtu miest, aby Vám sedlo ako uliate. Pozrite si napríklad ponuku vozidiel v našom vozovom parku.

Žijeme v 21. storočí, celý svet je online, prečo by Vám teda dobrá autopožičovňa nedala okúsiť výdobytky tejto modernej doby. Či už ide o digitálne zmluvy a digitálne preberacie protokoly, kde máte garanciu toho, že platí, „co je psáno, to je dáno“ s presne zaznamenaným stavom vozidla s kompletnou jeho históriou, kde všetko čo sa s vozidlom udialo od začiatku jeho života až do konca je neprepísateľne vyryté do tohto digitálneho „papiera“. Sme ďalej takisto transparentní, všetko podstatné máte zahrnuté v cene nájmu, vozidlá sú havarijne poistené. V neposlednom rade, čerešničkou na torte je, že priemerný vek našich vozidiel sú 3 mesiace. Nehovoriac o tom, že naše vozidlá sú špičkovo vybavené.

Vyskúšajte naše vozidlá a služby ešte dnes, napríklad s našou akciou – posledná šanca na dovolenku pôjdete extra výhodne. Spravíme všetko preto, aby ste si cestovanie na dovolenku skutočne užili.