Dátum vyzdvihnutia
11 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
11 00 zmeniť výberom

Leto 2020

Ste rozhodnutý, kde a ako dovolenkovať? Dáme Vám pár tipov, ako si spríjemniť pekné počasie a oddýchnuť si s prichádzajúcim letom.

Veľa z nás má obavy, či ak vycestujeme za hranice, nebudeme musieť ísť do karantény pri návrate späť domov.

Toto riziko tu samozrejme je a je oprávnené, keďže vidíme, ako sa situácia s COVID-19 v našich susedných a aj prímorských štátoch vyvíja a slovenské úrady, ak by sa situácia výraznejšie zhoršila, môžu prijať aj akéto reštriktívne rozhodnutie.

Preto odporúčame sústrediť sa aspoň počas najbližších mesiacov na dovolenkovanie na Slovensku. Máme krásnu prírodu a množstvo miest, kde viete tráviť čas s rodinou či priateľmi.

Slovenský raj
Je krásnym prírodným národným parkom.

Nachádza sa vo východnej časti Slovenska a zaujme Vás predovšetkým jednou z najväčších ľadových jaskýň na svete, kde sa počas horúcich letných dní môžete príjemne schladiť.
Odporúčame zvoliť ako jednu z aktivít turistiku, kde budete spoznávať krásy prírody v podobe objavovania nespočetného množstva vodopádov a bohatej zelene cez zdolávanie dobrodružných láviek a rebríkov.

ilustračný obrázok, prenájom vozidiel v bratislave, lacný prenájom, auto na prenájom, auto na deň

Nízke Tatry
Sú veľmi populárnou voľbou predovšetkým vzhľadom na svoju polohu. Sú v „srdci“ Slovenska a preto ide o najdostupnejšiu lokalitu pre ľudí z celého Slovenska.

Príroda je takisto veľmi nádherná, zapísaná ako národný park  a je tu aj viacero atraktívnych možností, ako tráviť voľný čas s deťmi.
Tento región je turisticky vybudovaný na veľmi dobrej úrovni.
Odporúčame navštíviť Demänovskú dolinu, či za pekného počasia výstup na Ďumbier.

Ďumbier, auto na leto, dovolenkové auto, lacný prenájom v bratislave


Cestovanie nebolo nikdy dostupnejšie. Vyberte si niektoré s vozidiel z ponuky TU a využite akciu 8+2dni zdarma na prenájom vozidla.