Dátum vyzdvihnutia
08 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
08 00 zmeniť výberom

Leto 2020

Ste rozhodnutý, kde a ako dovolenkovať? Dáme Vám pár tipov, ako si spríjemniť pekné počasie a oddýchnuť si s prichádzajúcim letom.

Veľa z nás má obavy, či ak vycestujeme za hranice, nebudeme musieť ísť do karantény pri návrate späť domov.

Toto riziko tu samozrejme je a je oprávnené, keďže vidíme, ako sa situácia s COVID-19 v našich susedných a aj prímorských štátoch vyvíja a slovenské úrady, ak by sa situácia výraznejšie zhoršila, môžu prijať aj akéto reštriktívne rozhodnutie.

Preto odporúčame sústrediť sa aspoň počas najbližších mesiacov na dovolenkovanie na Slovensku. Máme krásnu prírodu a množstvo miest, kde viete tráviť čas s rodinou či priateľmi.

Slovenský raj
Je krásnym prírodným národným parkom.

Nachádza sa vo východnej časti Slovenska a zaujme Vás predovšetkým jednou z najväčších ľadových jaskýň na svete, kde sa počas horúcich letných dní môžete príjemne schladiť.
Odporúčame zvoliť ako jednu z aktivít turistiku, kde budete spoznávať krásy prírody v podobe objavovania nespočetného množstva vodopádov a bohatej zelene cez zdolávanie dobrodružných láviek a rebríkov.

Požičanie auta lacno v Slovenskom Raji;zok, prenájom vozidiel v bratislave, lacný prenájom, auto na prenájom, auto na deň

Nízke Tatry
Sú veľmi populárnou voľbou predovšetkým vzhľadom na svoju polohu. Sú v „srdci“ Slovenska a preto ide o najdostupnejšiu lokalitu pre ľudí z celého Slovenska.

Príroda je takisto veľmi nádherná, zapísaná ako národný park  a je tu aj viacero atraktívnych možností, ako tráviť voľný čas s deťmi.
Tento región je turisticky vybudovaný na veľmi dobrej úrovni.
Odporúčame navštíviť Demänovskú dolinu, či za pekného počasia výstup na Ďumbier.

Požičanie auta na leto pri Ďumbieri


Cestovanie nebolo nikdy dostupnejšie. Vyberte si niektoré s vozidiel z ponuky TU a využite akciu 8+2dni zdarma na prenájom vozidla.