PREČO SI PRENAJAŤ NOVÉ CLIO?

Dátum vyzdvihnutia
08 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
08 00 zmeniť výberom

Renault Clio v ponuke Payless Car

Renault Clio je jeden z najvýznamnejších modelov áut v autopožičovni Payless Car. Predstavuje ideálny kompromis medzi praktickým potenciálom, veľkosťou, úspornosťou, pričom bezpečnosť a technologická výbava sú na veľmi vysokej úrovni.  • Renault Clio je v Payless Car na prenájom už od 13 €/deň;
 • kombi verzia Clio Grandtour je v Payless Car na prenájom už od 15 €/deň;
 • spotreba benzínového motora je iba 4,7 l/100 km;
 • všetky vozidlá Clio v Payless Car sú skvele vybavené, s FULL LED svetlometmi, navigáciou, Bluetooth, asistenčnými systémami, tempomatom či klimatizáciou;
 • v cene sú všetky asistenčné služby, servis i diaľničná známka.

Renault Clio patrí medzi najtypickejšie vozidlá našich ciest. Obľúbili si ho milióny ľudí a nemožno sa tomu čudovať - veď tento kompaktný model dokázal do pomerne malej karosérie vždy vtesnať to najlepšie, čo automobilový priemysel ponúkal, od dizajnu cez techniku až po bezpečnosť.

Clio sa vyrába už tridsať rokov, prvá generácia vyšla v roku 1990 a hneď po predstavení zožala úspech nielen medzi zákazníkmi, ale aj odborníkmi - Clio sa hneď stalo autom roka 1990. 

Dnes spoznávame jeho úplne novú piatu generáciu, ktorá sa udomácnila aj v ponuke autopožičovne Payless Car. Novinka narástla v každom smere na finálnych 4 050×1 988 × 1 440 mm, ale automobil si aj naďalej zachoval svoj charakter, obratnosť i veľmi atraktívnu cenovku

Reanult Clio 2020 lacno na požičanie v Bratislave

Veľkosť batožinového priestoru je 391 litrov a po sklopení zadných sedadiel veľmi solídnych 1 069 litrov. Týmito údajmi nové Clio pomaly dobieha aj hatchbacky vyššej kategórie. 

A nielen vnútorný priestor je zaujímavý, nové Clio veľmi prekvapilo svojou výbornou bezpečnosťou. Veľmi netradičné bolo, že nárazové a bezpečnostné skúšky novinka absolvovala ešte pred uvedením do predaja. V Renaulte skrátka boli presvedčení o bezpečnosti nového Clia a v EuroNCAP obstálo s maximálnym možným päťhviezdičkovým hodnotením. Vďačí za to nielen prepracovanej karosérii a deformačným zónam, ale aj palubnej technike. Bezpečnostní asistenti, systém núdzového volania, paleta airbagov, funkcie brániace drobným i väčším nehodám, to všetko je v cene.


Renault Clio lacno na požičanie v Bratislave

Ako vyzerá Renault Clio z autopožičovne?

Ak sa rozhodnete pre Renault Clio z autopožičovne Payless Car, dostanete výborne vybavenú verziu auta s moderným úsporným motorom a manuálnou prevodovkou. 

Renault Clio v Bratislave na požičanie

Naše vozidlá Renault Clio obsahujú nasledovnú výbavu:

 • Full LED svetlomety;
 • GPS navigáciu zobrazenú na 7-palcovom dotykovom displeji;
 • tempomat pre udržiavanie rýchlosti;
 • Bluetooth pre hands-free telefonovanie a prehrávanie hudby z mobilu;
 • klimatizáciu;
 • systém na upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu;
 • bezpečnostné funkcie automatického núdzového brzdenia;
 • parkovacie senzory;
 • tempomat a mnoho ďalšieho.Ceny prenájmov 

V autopožičovni Payless Car platí, že čím dlhšia je doba prenájmu, tým lepšia cena za denný prenájom vychádza. Pri prenájme na aspoň osem dní sa dostávame k cene iba 13 € na deň, čo je na slovenskom trhu bezkonkurenčná ponuka. Ak sa ale rozhodnete iba pred jednodňový prenájom, cena je stále vynikajúca: iba 21 € na deň a v prípade dvoch dní len 17 € na deň. 

1 deň 2 dni 3 dni 4 dni 5 dní dní 7 dní 8 a viac dní
21 € 34 € 47 € 63 € 76 € 82 € 93 € 13 € za deň

Kompletný cenník nájdete tu

Dôležité je opäť pripomenúť, že v uvedenej cene sú zahrnuté aj položky ako povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, pravidelná údržba, sezónne prezutie a tiež diaľničná známka pre slovenské spoplatnené úseky ciest.