PRENÁJOM VOZIDLA

Dátum vyzdvihnutia
08 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
08 00 zmeniť výberom

Poradíme vám ako si vybrať tú správnu autopožičovňu

Vedeli ste, že prenájom vozidla v dnešnej dobe naberá čoraz viac na popularite? Množstvo ľudí hľadá flexibilnú, efektívnu a cenovo prístupnú alternatívu ku kúpe auta. Vysoký dopyt má za následok výrazný nárast ponuky. V súčasnosti nájdete na slovenskom trhu široké množstvo požičovní áut so zdanlivo výhodnými ponukami na prenájom vozidiel. Ako sa v takom množstve informácií nestratiť a ako si vybrať tú správnu autopožičovňu? Dali sme pre Vás dokopy dôležité kritériá, ktoré je potrebné pri výbere autopožičovne zvážiť.

Medzinárodná značka s dlhoročnými skúsenosťami a know-how

Prenájom vozidla vie byť niekedy zbytočne chaotický, obzvlásť, ak ste na úplnom začiatku a s prenájmom vozidla nemáte žiadne skúsenosti. Odporúčame pri výbere zohľadniť renomé požičovne, resp. siahnuť po overenej kvalite. Autopožičovňa, s ktorou majú zákazníci dobré skúsenosti, vás pravdepodobne nesklame. Ak vo vašom okolí nepoznáte niekoho, kto by vám vedel poradiť, jednoducho sa pozrite na internet a skúste si spraviť malý prieskum. Sociálne siete, ako aj samotný internetový prehliadač, nám dnes ponúkajú možnosť vytvoriť si vlastný názor na úspešnosť firmy ako nikdy predtým.


Pôsobenie na trhu je taktiež nezanedbateľným faktorom – autopožičovňa, ktorá má za sebou roky skúseností vie presne čo zákazník potrebuje a dokáže tak ušiť ponuku služieb presne na mieru a v prípade potreby, zmeniť ju tak, ako zákazník požaduje.

Za medzinárodnou značkou Payless Car Rental stoja desiatky rokov skúseností budovania firemného know-how a metodiky starostlivosti o vozidlá ako i meranie spokojnosti zákazníka. Už vo svojich začiatkoch firma ponúkala jedny z cenovo najvýhodnejších prenájmov vozidiel na americkom trhu. Cenová dostupnosť prenájmu nadštandardne vybavených automobilov zostala jednou z hlavných priorít do dnešnej doby. Hoci slovenská pobočka je na našom trhu ešte stále novinkou, striktne preberá konkurencieschopné firemné skúsenosti ako v starostlivosti o vozidlá tak aj o zákazníkov a pre rok 2022 má nastavené na slovenskom trhu veľké plány.

Krátkodobý prenájom lacného auta v BratislavePrenájom vozidla – čo je potrebné zvážiť a na čo si dať pozor

Ďalším nevyhnutným krokom je samozrejme výber samotného vozidla. Ten závisí hneď od niekoľkých faktorov. Či už hľadáte auto pre osobné, alebo pracovné účely, profesionálna autopožičovňa vozidiel vám vie pomôcť nájsť to správne riešenie. Či už potrebujete druhé auto do rodiny na obmedzený čas, čakáte na dodanie nového auta, alebo vás čaká časovo ohraničený projekt, či dôležitá objednávka vyžadujúca mobilitu, určite si nájdete to svoje. Máte záujem o špecifickú značku, veľkosť a výbavu vozidla? Preferujete elektrinu, plyn, diesel, alebo benzín? Veríme, že množstvo z vás, šoférov, pozná odpovede na väčšinu otázok ešte pred samotným rozhodovaním. No a pre tých z vás, ktorí sa nevedia rozhodnúť, existuje jednoduché riešenie. V dnešnej dobe nemusíte opustiť pohodlie domova a ísť sa poradiť priamo na prevádzku autopožičovne. Mnoho firiem má svoju ponuku vozidiel dopodrobna uvedenú na svojom webe. Navštívte digitálny vozový park Payless Car Rental, vyberte si svojho favorita, zvoľte si dátum a miesto vyzdvihnutia a môžete ísť jazdiť.

Autá lacno na prenájom v Bratislave na parkoviskuLacný prenájom auta

Posledným z dôležitých kritérií pri výbere tej správnej autopožičovne je cenová ponuka. Payless Car Rental ponúka skutočnú garanciu najnižšej ceny. Hovoríte si, no určite, to mi už nasľubovali inde. Payless Car Rental naozaj verí, že je jednotkou na trhu v pomere ceny a kvality a preto sa zaväzuje za najnižšiu cenu. Ak v inej autopožičovni dostanete nižšiu cenu ako u nás na webe, jednoducho nám pošlite cenovú ponuku konkurencie a my vás budeme obratom kontaktovať. Navyše, nielenže vyrovnáme konkurenčnú cenu, dostanete od nás deň prenájmu ako bonus.

Auto na prenájom ilustračne v Bratislave