PRENAJMITE A KÚPTE - Výhodná ponuka jazdených vozidiel

Dátum vyzdvihnutia
08 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
08 00 zmeniť výberom

Výhodná ponuka jazdených vozidiel

Prenajať a kúpiť – program, ktorý umožňuje nájomcovi nášho vozidla zakúpiť ktorékoľvek vozidlo, na ktorom počas prenájmu jazdí, prípadne iné vozidlo z našej ponuky.

Vozidlá vo flotile Payless na Slovensku sú pravidelne kontrolované podľa výrobcom stanovených termínov, absolvujú pravidelné servisné prehliadky a sú pod neustálou kontrolou našich technikov.

Každé vozidlo je zakúpené úplné nové u autorizovaného dílera značky na Slovensku. Tieto vozidlá používané výlučné na účely prenájmu sa po určitom čase odpredávajú (4,6,12,24 mesiacov) prostredníctvom dcérskej spoločnosti AutoGigant.

Vozidlá po ukončení nájmu sú vždy v rámci remarketingu dôkladne technicky skontrolované, drobné chyby opravené a kompletne vyčistené.

U nás sa v žiadnom prípade nemôže stať, že by ste kúpili vozidlo, ktoré by malo vo svojej histórií poškodenia alebo nehody, ktoré by výrazne ovplyvnili ďalšie použitie vozidla. Všetky vozidlá na predaj v sieti predajcov AutogGigant spĺňajú špičkové požiadavky na nákup jazdených vozidiel s 5 hviezdičkami.

Pokiaľ máte záujem o vozidlo, ktoré v súčasnosti jazdíte a zakúpite ho do 30dní od dátumu posledného prenájmu, bude Vám ponúknutý špeciálny bonus (je nutné sa však preukázať platnou nájomnou zmluvou, nie staršou ako spomínaných 30dní).

Na všetky vozidlá v ponuke spoločnosti AutoGigant ponúkame záruku, ktorá je garantovaná výrobcom automobilov, ktorá predajom vozidla nekončí.

Mám záujem o vozidlo, ktoré jazdím autobazar@autogigant.sk

Kontaktné údaje:

AutoGigant
Ivanská cesta 1920/2
821 04 Bratislava
Tel: +421 903 456 321

Autogigant