ZÁKAZNÍCI MÔŽU UŠETRIŤ STOVKY EUR

Dátum vyzdvihnutia
08 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
08 00 zmeniť výberom

Trojmesačný prenájom

Trojmesačný prenájom Peugeotu 208 za 279 €. Autopožičovňa Payless Car spustila nový program.

  • Payless Car spúšťa trojmesačné prenájmy Peugeot 208;
  • Autopožičovňa tým reaguje na aktuálny dopyt na trhu;
  • Finančná úspora na prenájme dosahuje stoviek eur;
  • Peugeot 208 je v najvyššej výbave, s údržbou, asistenčnými službami a poistením v cene;
  • Ponuka 3-mesačných prenájmov je platná od marca 2020.

  

Autopožičovňa Payless Car uvádza do svojej ponuky mimoriadne výhodné štvrťročné prenájmy automobilov Peugeot 208.

Silnejúci záujem o stredne dlhý prenájom auta

Rozšírením ponuky doby prenájmov autopožičovňa Payless Car na aktuálny dopyt na trhu. Firmy, ale aj jednotlivci (fyzické osoby), majú záujem o stredne dlhé prenájmy automobilov, ktoré sú finančne výhodnejšie ako konvenčné vlastníctvo a splácanie.

Payless Car im tak vychádza v ústrety uvedením strednodobých prenájmov do svojej stálej ponuky.

 

Úspora stoviek eur

Najpodstatnejším argumentom k využitiu trojmesačných prenájmov je ich finančná výhodnosť v porovnaní s denným a mesačným programom. Peugeot 208 takto zákazník získa so zvýhodnením až 10%.

 

Vozidlo Doba viazanosti Ušetríte Mesačná splátka Povolený nájazd
Peugeot 208 lacno na prenájom v Bratislave 3 mesiace 10% 279€ 2000km/mes.
Pozrite su našu ponuku

 

 

Peugeot 208 v najvyššej výbave

Napriek nízkej cene prenájmu je Peugeot 208 určený na strednodobý prenájom skvele vybavený - dokonca sa jedná o výbavu Allure s benzínovým motorom 1.2 PureTech 100 k. Obsahuje nadštandardnú výbavu, ako automatickú klimatizáciu, navigáciu, tempomat, Bluetooth, multimediálny systém, bezkľúčový štart, udržiavanie v jazdnom pruhu či LED svetlomety, ako aj moderný úsporný motor s nízkymi emisiami CO2 kombinovaný s manuálnou prevodovkou.

 

Okrem uvedeného sú v cenách prenájmov zahrnuté aj elektronické diaľničné známky platné pre slovenské diaľnice, sezónne prezutie, pravidelný servis, havarijné poistenie a asistenčné služby.

 

Pre firmy i jednotlivcov

Prenájom vozidiel Peugeot 208 je možné zabezpečiť na pobočkách autopožičovne Payless Car a na webstránke www.paylesscar.sk, na ktorej je možné uhradiť depozit aj online. Výška vratného depozitu je pri štvrťročných prenájmoch 1 600 eur bez DPH.

V prípade firemného zákazníka je faktúra za prenájom vozidla daňovým dokladom, ktorý si firma alebo živnostník môže zaúčtovať do svojich nákladov.

Ponuka je platná od marca 2020 a zaraďuje sa do stálej ponuky prenájmov od autopožičovne Payless Car.


FAQ: Otázky a odpovede

 

Kto môže využiť strednodobé prenájmy áut?

Ponuku trojmesačných prenájmov môžu využiť všetci trestne bezúhonní zákazníci starší ako 25 rokov, ktorí spĺňajú všeobecné podmienky uvedené v Podmienkach prenájmu vozidiel.

 

Koľko kilometrov je možné najazdiť?

Automobily sú limitované mesačným nájazdom 2 000 km, každý kilometer navyše je spoplatnený čiastkou 0,50 € bez DPH. Zohľadňuje sa finálny počet najazdených kilometrov po ukončení trojmesačného, respektíve šesťmesačného obdobia prenájmu.

 

Čo sa uhrádza vopred a čo priebežne?

Prenájom vozidiel sa uhrádza na mesačnej báze, vždy k rovnakému dňu v kalendárnom mesiaci v predpísanej výške.

 

Zábezpekou je vratný depozit vo výške 1 600 eur bez DPH za každé vozidlo, čo predstavuje ekvivalent približne piatich mesačných splátok. Depozit je splatný jednorazovo najneskôr v deň preberania vozidla.

 

Je potrebné dostavovať vozidlá z času na čas na kontrolu?

V cene prenájmu sú zahrnuté náklady na pravidelnú údržbu vozidla a nevyhnutné dodržať servisné intervaly - v prípade ich blížiaceho sa dátumu alebo kilometrového nájazdu je potrebné automobily dostaviť na pobočku Payless Car. Vozidlá je potrebné dostaviť aj v prípade sezónneho prezutia.

 

Je možné s prenajatými vozidlami cestovať mimo SR?

Áno, vozidlá je možné prevádzkovať aj mimo územia Slovenskej republiky na celom území Európskej únie, okrem Bulharska a Rumunska. Vozidlá ale nemajú predplatené diaľničné známky v iných krajinách ako na Slovensku.